Artco

   dystrybutor okuć do drzwi        PRODUCENT  WYROBÓW ŚLUSARSKICH, ELEMENTÓW I             KONSTRUKCJI STALOWYCH.   samozamykacze  drzwi antywłamaniowe  

Samozamykacze ASSA ABLOY DORMA

W naszym asortymencie znajdują się nowoczesne, bardzo praktyczne samozamykacze, które można zastosować do drzwi jednoskrzydłowych i dwuskrzydłowych, drewnianych, aluminiowych, jak i plastikowych. Dostępne w naszej ofercie rozwiązania znajdują zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, obiektach noclegowych, itd. Oferujemy przede wszystkim samozamykacze ramieniowe i szynowe.

Obsługujemy spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty, hotele, szkoły, restauracje, biurowce, budynki publiczne. Prowadzimy  sprzedaż hurtową dla sklepów. Zaopatrujemy firmy budowlane -  pod inwestycje.

Samozamykacz do drzwi p.poż.

Proponujemy profesjonalne rozwiązania do specjalnych zastosowań. W naszej ofercie znajdują się samozamykacze do drzwi p.poż. uznanych marek jak Dorma i Assa Abloy. Zapewniają bardzo dobre tłumienie otwierania, a zastosowany przy nich materiał sprawia, że mogą być z powodzeniem stosowane w obiektach narażonych na rozprzestrzenianie się ognia. Konstrukcje dostępne są w różnych rozmiarach, wszystkie natomiast można zamontować do lewych oraz do prawych drzwi.

Samozamykacz do dymoszczelnych

Posiadamy w asortymencie produkty wykorzystywane w pomieszczeniach narażonych na występowanie ognia i szybkie jego rozprzestrzenianie, a co za tym idzie szkodliwe oddziaływanie dymu. Oferujemy nie jeden samozamykacz do dymoszczelnych drzwi. Dostępne są modele dedykowane do różnych wielkości skrzydeł, zgodne z normą EN 1154. Oferujemy sprawdzone rozwiązania od najlepszych producentów Dorma i Assa Abloy.

Samozamykacz z ramieniem

Klasyczne rozwiązanie dostępne w naszej ofercie to wyroby znanych i cenionych marek. Wśród proponowanych modeli okuć w asortymencie znajduje się samozamykacz z ramieniem standardowym. Zmiana ustawienia stopki ramienia pozwala na ustawienie odpowiedniej siły zamykania. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się modele marki Assa Abloy i Dorma w różnych odcieniach kolorystycznych i wymiarach, dedykowanych do odmiennych wielkości skrzydeł.

Samozamykacz z blokadą

Atrakcyjna propozycja do pomieszczeń biurowych, mieszkalnych i komercyjnych. Samozamykacz z blokadą zaopatrzony jest w funkcję STOP. Pozwala na zatrzymanie skrzydła drzwi na określonym stopniu uchylenia. Konstrukcje umożliwiają szybki montaż i bezproblemowe użytkowanie. Przy produkcji wyrobów marki Assa Abloy i Dorma wykorzystały najlepszej jakości materiały, dzięki czemu produkty odznaczają się wysoką odpornością na intensywne użytkowanie.


                                                                    DORMA                                              GEZE                              
                                                                                                                                                             

                                                            
Zdjęcie Producent Model Cena brutto Opis Szczegóły
Assa Abloy DC 120 EN 2,3,4 112 zł szt Samozamykacz do drzwi p.poż i dymoszczelnych, tłumienie otwierania back-check Karta
Assa Abloy DC 130 EN 3 176 zł szt Samozamykacz do drzwi p.poż i dymoszczelnych Karta
Assa Abloy DC 140 EN 2,3,4,5 145 zł szt Samozamykacz do drzwi p.poż i dymoszczelnych, tłumienie otwierania back-check Karta
Assa Abloy DC 300 EN EN 3,4,5,6 256 zł szt Samozamykacz Karta
Dorma TS 71 EN3,4 162 zł szt Samozamykacz Karta
GEZE TS 2000V EN 2,4,5, 189 zł szt Samozamykacz z ramieniem Karta
Dorma TS 83 EN3,4,5,6 385 zł szt Samozamykacz Karta
Dorma DC840 551 zł szt Samozamykacz, "ukryty" do drzwi p.poż. spełnia wymagania budynków bez barier DDA Karta
Dorma TS kompakt EN 3,4 z blokadą 163 zł szt
115 zł szt (bez blokady)
Samozamykacz z blokadą Karta
Dorma TS 90 EN 3,4 260 zł szt Samozamykacz Karta
Dorma TS 92 EN 2,3,4 406 zł szt Samozamykacz Karta
Dorma GROOM 200 EN 2,3,4,5 210 zł szt Samozamykacz do drzwi p.poż. i dymoszczelnych Karta


CENY OBOWIĄZUJĄ DO 31.12.2017r.  


ZAPRASZAMY  SERDECZNIE !!!  
 
biuro@artco-warszawa.pl
artur@artco-warszawa.pl

tel. +48  883-432-243

 
03-044 Warszawa
ul.Płochocińska 35
Odwiedz nas na  
  
Copyright ® Artco | Tworzenie stron internetowych: JELLINEK studio